Матеріали для стальних вікон

Серії стального профілю

У нашому виробництві ми використовуємо стальні профільні системи компаній FORSTER та SECCO, які розробляють та виготовляють їх для цілого ряду застосувань. Високоякісні профільні системи - це вражаючі рішення зі сталі та нержавіючої сталі для дверей, вікон і навісних стін.

Ручки

Віконні ручки, будучи видимим та «контактним» елементом світлопрозорих конструкцій, несуть важливе естетичне і функціональне навантаження. Ручки призводять вікна в рух, а також залишають яскраві візуальні і тактильні враження. Компанія "Столярус" використовує віконні ручки фірми МАСО, бездоганна якість яких підтверджується функціональною гарантією виробника на 12 років.

Захисне покриття

Наші стальні вироби захищає порошкова суміш від AXALTA, міжнародної компанії з виробництва покриттів, яка зосереджена на наданні клієнтам інноваційних, кольорових та екологічних рішень. Маючи більш ніж 150-річний досвід роботи в цій галузі, Axalta продовжує знаходити способи обслуговувати понад 100 000 клієнтів найкращими покриттями, системами нанесення та технологіями. Детальніше за посиланням

Склопакет

Це основний елемент в конструкції сучасного вікна. В наших вікнах є можливість встановлення одно- дво- та трьохкамерних склопакетів, товщиною до 80 мм. Все склопакети нашої колекції заповнені інертним газом – аргоном, що робить їх більш енергозберігаючими.Застосовуючи той чи інший склопакет можна отримати підвищені характеристики з енергозбереження, захисту від сонця, шумоізоляції чи захисту від проникнення.Для для покращення теплоізоляційних властивостей вікна замість АЕ дистанції часто застосовують теплу. Вона виготовляється з полікарбонату та нержавіючої сталі. Рамка може бути білого, сірого, коричневого чи чорного кольору.