Дерево

Технологія виробництва вікон та дверей з дерева пройшла тривалий еволюційний шлях та має свою історія, традиції і своїх поціновувачів. Дерево – природний матеріл. Воно привносить в дім естетику, тепло та затишок.

Класік 68

Класичні сучасні вікна та двері з дерева. Товщина рами та стулки – 68 мм. Практичний вибір для гарних проектів, які шукають поєднання з природою.

Зв'язатися з нами
Доступні конструкції

Комфорт 90

.

Солідні теплі вікна чи двері. Найкраще сполучення характеристики та ціни. Оптимальний та зважений вибір для будь-яких проектів.

Зв'язатися з нами
Доступные конструкции

Види деревини

В стандартному варианті – сосна. Для покращених варіантів мы можемо запропонувати модрину, меранті, дуб. Якщо у Вас є нестандартні конструкції, ми готові їх виконати.

Ручки

Віконні ручки, будучи видимим та «контактним» елементом світлопрозорих конструкцій, несуть важливе естетичне і функціональне навантаження. Ручки призводять вікна в рух, а також залишають яскраві візуальні і тактильні враження. Компанія "Столярус" використовує віконні ручки фірми МАСО, бездоганна якість яких підтверджується функціональною гарантією виробника на 12 років.

Лакове покриття

Колекція Never Ending Impressions (NEI), розроблена Центром естетики Akzo Nobel (бренд Sikkens), представляє повний спектр гармонійно збалансованих кольорів від ледь помітної до активної виразності.Превентивний захист дерева та природно гарна кольорова колекція ‒ типові характеристики наших напівпрозорих покриттів.Всі ці варіанти залишають більше простору для творчої свободи надзвичайно персонального колірного смаку наших клієнтів.

Вибрати колір на сайті виробника

 

Склопакет

Це основний елемент в конструкції сучасного вікна. В наших вікнах є можливість встановлення одно- дво- та трьохкамерних склопакетів, товщиною до 80 мм. Все склопакети нашої колекції заповнені інертним газом – аргоном, що робить їх більш енергозберігаючими.Застосовуючи той чи інший склопакет можна отримати підвищені характеристики з енергозбереження, захисту від сонця, шумоізоляції чи захисту від проникнення.Для для покращення теплоізоляційних властивостей вікна замість АЕ дистанції часто застосовують теплу. Вона виготовляється з полікарбонату та нержавіючої сталі. Рамка може бути білого, сірого, коричневого чи чорного кольору.