Дерево + Алюміній

Облицьована ззовні алюмінієм дерев’яна рама ‒ це з усіх сторін чудове рішення, що поєднує тепло та красу дизайну дерев’яних вікон зі значним терміном експлуатації алюмінієвого профілю.

Класік 68 + AL

Класичні сучасні вікна чи двері з дерева із зовнішнім алюмінієвим захистом. Товщина рами та стулки – 68 мм. Практичний вибір для гарних проектів, які шукають поєднання з природою. Зв'язатися з нами .
Доступні конструкції
ДВЕРІ
- БАЛКОННІ
- ТЕРАСНІ
- ВХІДНІ
РОЗСУВНІ СИСТЕМИ
- ПІДЙОМНО-РОЗСУВНА
- ПОХИЛО-ЗСУВНА

Комфорт 90 + AL

Солідні теплі, захищені ззовні алюмінієвим профілем, вікна чи двері. Найкраще сполучення характеристики та ціни. Оптимальний та зважений вибір для будь-яких проектів.  Зв'язатися з нами
.
.
Доступні конструкції
ДВЕРІ
- БАЛКОННІ
- ТЕРАСНІ
- ВХІДНІ
РОЗСУВНІ СИСТЕМИ
- ПІДЙОМНО-РОЗСУВНА
- ПОХИЛО-ЗСУВНА

Пасив 68 + AL

Найкращий представник класу дерево-алюмінієвих вікон. У проміжок між деревом та алюмінієм додається спеціально оброблений полістирол. Цей топовий клас вікон ідеально підходить для енергозберігаючих (пасивних) будинків. Детальніше>> Зв'язатися з нами
Доступні конструкції
ДВЕРІ
- БАЛКОННІ
- ТЕРАСНІ
- ВХІДНІ
РОЗСУВНІ СИСТЕМИ
- ГАРМОШКА
- ПІДЙОМНО-РОЗСУВНА
- ПОХИЛО-ЗСУВНА

Види деревини

В стандартному варианті – сосна. Для покращених варіантів мы можемо запропонувати модрину, меранті, дуб. Якщо у Вас є нестандартні конструкції, ми готові їх виконати.

Серії алюмінієвого профілю

Насправді є велика кількість типів алюмінієвого профілю. Ми використовуємо алюмінієвий профіль фірми ALURON і пропонуємо до Вашої уваги найбільш популярні  та технологічні його варіанти. 

Лакове покриття

Колекція Never Ending Impressions (NEI), розроблена Центром естетики Akzo Nobel (бренд Sikkens), представляє повний спектр гармонійно збалансованих кольорів від ледь помітної до активної виразності.Превентивний захист дерева та природно гарна кольорова колекція ‒ типові характеристики наших напівпрозорих покриттів.Всі ці варіанти залишають більше простору для творчої свободи надзвичайно персонального колірного смаку наших клієнтів.

Вибрати колір на сайті виробника

 

Склопакет

Це основний елемент в конструкції сучасного вікна. В наших вікнах є можливість встановлення одно- дво- та трьохкамерних склопакетів, товщиною до 80 мм. Все склопакети нашої колекції заповнені інертним газом – аргоном, що робить їх більш енергозберігаючими.Застосовуючи той чи інший склопакет можна отримати підвищені характеристики з енергозбереження, захисту від сонця, шумоізоляції чи захисту від проникнення.Для для покращення теплоізоляційних властивостей вікна замість АЕ дистанції часто застосовують теплу. Вона виготовляється з полікарбонату та нержавіючої сталі. Рамка може бути білого, сірого, коричневого чи чорного кольору.

Ручки

Віконні ручки, будучи видимим та «контактним» елементом світлопрозорих конструкцій, несуть важливе естетичне і функціональне навантаження. Ручки призводять вікна в рух, а також залишають яскраві візуальні і тактильні враження. Компанія "Столярус" використовує віконні ручки фірми МАСО, бездоганна якість яких підтверджується функціональною гарантією виробника на 12 років.